13 mar 2013

Artystyczna ceramika italiana: Akcja : Kupujmy nasze rękodzieło

Artystyczna ceramika italiana: Akcja : Kupujmy nasze rękodzieło: Akcja "Kupujmy nasze rękodzieło" ma na celu przypomnieć wszystkim, żebyśmy pamiętali o rodzimych wytwórcach, wspierali nasz kraj...

Akcja : Kupujmy nasze rękodzieło


Akcja "Kupujmy nasze rękodzieło" ma na celu przypomnieć wszystkim, żebyśmy pamiętali o rodzimych wytwórcach, wspierali nasz krajowy rynek i kupowali przedmioty od naszych polskich rękodzielników - czyli przedmioty oryginalne, wartościowe, artystyczne, wykonywane często w pojedynczych egzemplarzach. 


Pamiętajmy o artystach, twórcach, którzy poświęcili wiele czasu na to, żeby poznać daną technikę, nauczyć się jej, poświęcają czas, żeby stworzyć coś niepowtarzalnego, nietuzinkowego, pięknego i DOKŁADNIE WYKONANEGO, nie okupionego pracą małych rączek...

Basta chińszczyźnie - kupujmy nasze rękodzieło!

Chcemy Was zarazić tą akcja, prosić, żeby ten, kto chce, kto się z tym zgadza, podał dalej. Możecie, a wręcz prosimy Was o kopiowanie tego obrazka i tekstu powyżej i wklejania na swoich blogach.

Mówcie o tej akcji swoim znajomym, zmieńmy mentalność Polaków.

Nie jest to pierwsza taka akcja, ale warto takie myślenie promować, prawda?Lubisz tworzyć, może polubisz również moją stronkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

W tym momencie zaglądają tutaj:

Łączna liczba wyświetleń